19 Nisan 2012 Perşembe

Galatasaray Fenerbahçe Maç Yorumları, GS - FB Derbi Maçı

Galatasaray Fenerbahçe Süper Final Maçı için buraya tıklayınız...

Semih Kaya: “Yendiğimiz Takdirde Bütün İbreler Bizim Lehimize Dönecek” 
Albert Riera: “Alacağımız 3 Puanın Bize Neler Kazandıracağını Çok İyi Biliyoruz” 
Hasan Şaş: "Trabzonspor da Beşiktaş da, Fenerbahçe ve Galatasaray kadar güçlü ve kaliteli rakipler."  
Abdurrahim Albayrak: "Bu hafta çok kritik bir karşılaşma var. Galatasaray kendi sahasında Fenerbahçe’yi konuk edecek. Çok iyi bir başlangıç yapıldı Beşiktaş maçıyla. Hedef bunu sürdürmek." 
Emre Çolak: "Süper Final’e iyi başladıklarını ifade eden Çolak, Fenerbahçe derbisini de kazanmak istediklerini belirtti." 
Necati Ateş: "Bu haftaki Fenerbahçe maçı. Belki de şampiyonluk hedefimizin yüzde 51’lik bölümünü koparacağımız bir maç olacak."
Ujfalusi: "Beşiktaş karşısında alınan galibiyetin önemli olduğuna değinen Ujfalusi, hafta sonu çıkacakları derbinin çok daha zor geçeceğini ifade ederek şunları söyledi: "Galibiyetle başladık. İlk maçlar her zaman çok önemlidir. Fenerbahçe de kazandı. Böylece 5 puanlık farkı korumuş olduk. Bu hafta da onlarla kendi evimizde karşılaşacağız. Önümüzdeki Fenerbahçe maçı, en önemli maçımız olabilir. Bu nedenle 90 dakika boyunca maksimum performansımızı sahaya yansıtmalıyız."
Eboue: "Beşiktaş maçı bizim için çok zor geçti. Ancak takımımızın ortaya koyduğu performanstan ötürü çok mutluyum. Önemli olan, böyle bir maçtan 3 puanla ayrılabilmekti, biz de bunu başardık. Artık yalnızca pazar günü oynayacağımız Fenerbahçe maçını düşünüyoruz.