22 Ekim 2011 Cumartesi

Galatasaray Gaziantepspor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor

Galatasaray Gaziantepspor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor
Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Spor Toto Süper Lig’in sekizinci haftasında oynayacağı Gaziantepspor maçının hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla başladı.
Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda teknik direktörümüz Fatih Terim, yardımcıları Ümit Davala ile Hasan Şaş, kaleci antrenörümüz Claudio Taffarel ve performans uzmanı Adam Rotchstein yönetiminde gerçekleşen sabah idmanı, ısınma ve açma-germe hareketleriyle başladı.
Medical Park Antalyaspor maçında 90 dakika forma giyen oyuncuların rejenerasyon çalışmalarının ardından tamamladığı antrenmanda diğer oyuncular, çift kale maç yaptı.
Antrenman, performans uzmanı Adam Rotchstein kontrolündeki koşu ve soğuma hareketleriyle tamamlandı.
Soğuma hareketleri esnasında yan sahada antrenmanı tamamlanan Futbol Akademisi öğrencileri, Fatih Terim tarafından antrenman alanına davet edildi. Futbolcularla tanışan genç sporcu adayları, kaleci antrenörümüz Claudio Taffarel ile oyun oynadılar.
Sakatlıkları bulunan oyunculardan Kazım Kazım, saha ve salon çalışmalarının sürdürdü. Engin Baytar ise saha çalışmalarına başladı. İkii futbolcunun da tedavilerine devam edildi.
Medical Park Antalyaspor maçında sakatlanan ve sağ baldır adalesinde birinci derecede zorlanma tespit edilen Milan Baros, günü tedaviyle geçirdi.
Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Gaziantepspor maçının hazırlıklarını yarın sabah saat 11.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek.